PinkForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare]

Ići dole

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] Empty AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare]

Počalji  Luxy1 Ned Avg 24, 2008 4:37 am

Ako zelite zaraditi pare bez puno muke, a culi ste za neke od ovih sajtova :


Bux.to
CrewBux.com
FoxCash.net
IsabelMarco.com

rebali bi znati o cemu se radi, dakle to su sajtovi na kojima klikate da bi zaradili pare, kad kliknete na reklamu, otvori se prozor novi, pricekate 30 sekundi i dobijete 1 cent, nakon skupljenih oko 10 dolara, kako na kojem sajtu, posalju vam novce, bilo alerpayom (vecina sajtova to koristi, ako nemate karticu, posalju vam cek doma koji mozete u svakoj banci unovciti), paypal ili direktno na kreditnu karticu.

Ovdje se registrirajte na Alertpay, slicno kao paypal , na njega ce vam slati lovu

Čini se malo ali u mjesec dana se skupi dosta love, ja osobno nisam baš vjerovao u takvu vrstu zarade ali već duže vrijeme se bavim takvom vrstom zarade i mogu vam iz prve ruke reći da funkcionira... :sretan: Ja jednostavno dok chatam sa prijateljima ili radim nešto drugo uzmem si minutu-dvje i "poklikam" te linkove i tako skupim lovu


Naime ja osobno korisim novac za online kupovanje npr. kupim si WoW ili LOTRO gamecard sa zarađenim novcem...Ako su vam rekli kao meni da vam vjerojatno zaradjena lova nece stici na racun (u ovom slucaju alertpay) lagali su vam. Meni je stigla prva lova nakon 15tak dana (oko 30$) i bio sam presretan.... Evo želio sam ovo podijeliti sa vama i zamolio bih vas da se registrirate preko gore navedenih linkova kako bi svi imali koristi.

A sada slijedi zanimljivi dio


Ovaj program radi sve za vas, sve sto trebate je registrirati se, upisete podatke u program i jednom dnevno pokrenete program. Sjedite, igrate igrice, dok program klika za vas. Evo ja cu vam pokazati koliko sam zaradio u samo 5 dana (osim prvog sa kojim sam se rucno mucio vise vremena jer sam povremeno samo klikao), tako da racunajte ako mjesec dana klika za vas, sigurno cete imati bar 50$ poslanih. Ovi svi sajtovi koji su tu, dokazano placaju, tako da nemate straha od prevare ili neceg slicnog.

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] G0j68782

Ovdje mozete pogledati koliko koji sajt placa po kliku, koliko dobijete kad vas referali (ljudi koji se registriraju preko vas) klikaju i koliko treba imati za isplatu.


Sto se tice alertpay-a kod registracije, upisite svoj mail, na alertpay se mozete naknadno registrirati i promjeniti mail u

Registrirat se na pojedini sajt mozete preko klika na listi dole, poredani su po brzini zarade, od najbrzeg do najsporijeg:

Bux.to
CrewBux.com
FoxCash.net
IsabelMarco.com

Molimo da se registirate na te sajtove preko ovih linkova, time zahvaljujete meni sto sam vam prezentirao i podijelio sa vama program. Unaprijed hvala.

Pri registraciji, pod paypal i alertpay upisite svoj obicni mail, kad skupite dovoljan iznos, lako promjenite na mail koji treba, registraciju na alertpay mozete obaviti kasnije kad dobijete prve iznose.

Ovdje pogledajte kako nastimati program da radi :

Kada pokrenete program, ovdje imate gumb add...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] Dfr70774

Nakon toga izaberete koji sajt ocete staviti, npr. bux.to...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] CE668856

Upisete svoj username i password, koji ste dobili kad ste kliknuli na ove gore linkove i registrirali se...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] IjX70581

Onda izaberete model, opcije su da program trazi nove reklame za klikat nakon sto ga dodate (i onda kad vi zelite), cijelo vrijeme ili svakih odredenih broja minuta...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] NJq70589

Zatim vas pita dali zelite koristiti proxy, za sada kliknite ne, poslije cu vam objasniti vise o tome...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] A5470599

Opciju dali zelite gledati sajt kad pokrenete ili ne ...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] VkL70620

I dali zelite da odma krene klikati ili kad vi zelite...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] M0A73357

I kada dodate sve sajtove, kliknete start all i fino uzivate dok on klika, nekada se dogodi da sajt nije online, da imaju problema ili da sporije otvara, samo se strpite, za par minuta ce ici, program sve radi Smile



Program skinite ovdje :
Kod:
http://rapidshare.com/files/139635489/Multiclicker.zip





Ako ste to napravili, i cini vam se presporo, onda mozete jos jednu soluciju napravit, registrirate nove accountove preko svojeg referal linka, tako da imate npr. 2 accounta za bux.to, sto vam znaci ako oba rade, da umjesto 10 klikova tj. 10centi dobijate 20, jer se i referal linkovi vrijede kao i vasi. Vise o tome procitajte dole Smile

Odete na google, upisete online proxy...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] BXv72622

Izaberete neki od ovih sajtova...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] YLR72668

Upisete adresu sajta na koji se ocete ponovo registrat preko svog referal linka...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] I133344_nlw72776

I odete i registrirate se, samo pazite na to da ne stavite iste sifre i isti mail za alertpay i ostalo kao na glavnom accountu, svi moraju biti razliciti da vas nebi bannali na sajtu.


Nakon sto ste to napravili i registrirali se, idete isti postupak kao i gore ...

Kada pokrenete program, ovdje imate gumb add...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] Dfr70774

Nakon toga izaberete koji sajt ocete staviti, npr. bux.to...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] CE668856

Upisete svoj username i password, koji ste dobili kad ste kliknuli na ove gore linkove i registrirali se...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] IjX70581

Onda izaberete model, opcije su da program trazi nove reklame za klikat nakon sto ga dodate (i onda kad vi zelite), cijelo vrijeme ili svakih odredenih broja minuta...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] NJq70589

Izaberete za proxy yes, i odete na add gumb...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] IHp72928

Onda nadete proxy i upisete ga tu...

AutoClicker - Klika reklame za vas [Zaradite Pare] SX073015

Proxy mozete naci tako da u google upisete proxy list (npr. http://www.samair.ru/proxy/), on ce vam izbacit sajtove sa puno njih, izaberete neki i stavite, naravno svi proxy vam nece raditi , pa morate par puta probati dok ne nadete pravi, kad nadete, to je to, uzivajte, napravite na isti nacin koliko zelite accounotva i zaradujte.



Program skinite ovdje :
Kod:
http://rapidshare.com/files/139635489/Multiclicker.zip

Luxy1

Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu